Yurt - Apart - Kiralık Daire Rehberi (2018)

Sakarya Özel Adatoria Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu

EsenTürk Eğitim Turizm İnşaat, İstanbul dan sonra Sakarya’da da kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedeflemiş, İstanbul’da uyguladığı ve hayata geçirdiği nitelikli projelerde yakaladığı yüksek yaşam standartlarını Sakarya’da ki öğrencilere sunmaya başlamıştır.

EsenTürk Eğitim Turizm İnşaat olarak, İstanbul’un 13 ayrı bölgesinde inşaat eğitim ve turizm alanlarında hizmet veren kurumumuz, 2011-2012 eğitim öğretim yılında, Adatoria markası adı altında Sakarya Üniversitesi öğrencilerine ve bölge insanına yönelik benzersiz hizmet standartlarında yatırımlar yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir. Bu yatırımlarımızın ilki olan Adatoria Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, “Koşulsuz Öğrenci Memnuniyeti” ilkesine dayalı çalışma prensibi ile hizmet vermektedir.

Yurdumuz, Toplam Kalite Yönetimi’nden ödün vermeden, sürekli meslek içi eğitimle kendini yenileyen ve iyi yetişmiş insan gücü ile desteklenen uzman kadrosu ile mükemmeliyetçi hizmet sunmaktadır. Özel Adatoria Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Sakarya Esentepe’de 2 bin 500 metrekarelik kapalı kullanım alanında modern özelliklere sahip toplam 78 suit odaya, 400 m2 ek sosyal tesislere sahiptir.

Özel Adatoria Öğrenci Yurdu tüm kız öğrencilerin hizmetinde…

 

Sakarya (Adapazarı) Özel Adatoria Kız Öğrenci Yurdu Binası

Deprem yönetmeliğine uygun olarak 2011 yılında yurt olarak inşa edilen binamız 5 kattan oluşmakta olup, sıcak ve soğuğa karşı izolasyonlu ve 7/24 saat sıcak su hizmeti verilmektedir. Binamızın güvenliği 24 saat kapalı devre kayıtlı kamera sistemiyle sağlanmaktadır. Yurt binasında her katta kablosuz internet sistemi ile ücretsiz olarak internet hizmeti verilmektedir.

Kendi bilgisayarı bulunmayan öğrenciler için ayrıca internet odamız bulunmaktadır. Binamızın tüm giriş ve çıkışları öğrenciye özel parmak izi ve kartlı geçiş sistemi ile donatılmıştır. Binamız su kesintisi halinde öğrencilerimizin ihtiyacını karşılayacak şekilde su deposu ve hidrofor sistemi ile elektrik kesintileri halinde jeneratör sistemi ile donatılmıştır. Binanın yangın güvenliği için yangın merdiveni, yangın ihbar sistemi ve sulamalı yangın söndürme sistemi gibi bütün ayrıntılar düşünülmüştür.

Ayrıca yüksek kalite ve rahat bir hizmet sunmayı amaçlayan yurdumuzda asansör bulunmaktadır. Biz, Özel Adatoria Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu olarak öğrencilerimize, merkezi ısıtma sistemi ile aile sıcaklığında bir konaklama hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. Çünkü Adatoria, güven, konfor ve rahat ulaşımın Sakarya’da ki tek adresidir.

 

Sakarya (Adapazarı) Özel Adatoria Kız Öğrenci Yurdu Odalar

Yurdumuz, öğrencilerimize otel normlarında hizmet vermek amacıyla 1-2-3-4 ve 6 kişilik suit konforlu ve ferah odalardan oluşmaktadır. Odaların tamamının içerisinde standart olarak duşa kabinli banyo, banyo dolabı, hilton lavabo ve Wc, Lcd Tv bulunmaktadır. Odalarda öğrenciye özel sandıklı baza, birinci sınıf yatak ve nevresim takımı, elbise dolabı, çalışma masası ve kitaplık, telefon, ücretsiz internet erişimi, dumana duyarlı yangın alarm sistemi ve yangın söndürme sistemi bulunmaktadır.

Bedensel engellileri de unutmayan yurdumuz engellilere özel odalar da tasarlamış bulunmaktadır. Odalarımızın zeminleri ses geçirmez lamine parke ile kaplıdır.

Aynı zamanda öğrencilerimizin sağlığı ve yaşadıkları ortam bizim için çok önemli olup haftada iki gün yurdumuzun tüm kullanım alanları ile birlikte odalarımız temizlenmekte ve yatak düzenlemeleri yapılmaktadır. Her 15 günde bir nevresim takımları temizleriyle değiştirilmekte ve bütün bu temizlik işlerimiz profesyonel bir temizlik ekibi tarafından bayan görevlilerce yapılmaktadır.

 

Sakarya (Adapazarı) Özel Adatoria Kız Öğrenci Yurdu Sosyal Alanlar 

Yeşilin her tonunu yansıtan etrafı çevrili sesten ve şehir gürültüsünden uzak nezih bahçemizde öğrencilerimiz, güneşli havalarda çaylarını yudumlarken hem derslerine çalışabilir hem de arkadaşlarıyla sohbet edebilir kablosuz internet ağı ile internette gezinebilirler. Bunun yanında mini sinema salonumuz ile öğrencilerimiz boş zamanlarında keyifli vakitler geçirebilir sevdikleri film ve dizileri dev ekranda sinema keyfiyle izleyebilirler.

Öğrencilerimizin rahat ders çalışabilmeleri için etüt odalarımız mevcut olup, dinlenmek ve stres atmak için açık hava bahçemizin yanında dinlenme salonumuz da mevcuttur. Kafeteryamızda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verildiği gibi, aynı ortamda da öğrencilerimiz tüm gün sıcak-soğuk sıcak içeceklere ve yiyeceklere ulaşabilmektedir.

Spor salonumuzda öğrencilerimiz koşu bandı, bisiklet vb. spor malzemeleri istediklerin zaman kullanabilmektedirler. Kuaför salonumuz konusunda uzaman bayan kadrosuyla öğrencilerimize hizmet vermektedir. Öğrencilerimiz valizlerini depomuza emanet edebilmektedir.

Bilgisayar odamızda ücretsiz olarak bilgisayar ve internet hizmeti verildiği gibi öğrencilerimiz isterlerse kendi bilgisayarlarından da ücretsiz internet hizmetinden yararlanabilmektedirler.

 

Sakarya (Adapazarı) Özel Adatoria Kız Öğrenci Yurdu İmkanları

Özel Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu, Sakarya Üniversitesi’nde öğrenim gören kız öğrencilerimizin ekonomik açıdan dışarıya bağlı kalmadan tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında toplamak amacıyla projelendirilip 2011 yılında kendi inşaat şirketimiz tarafından inşa edildi ve hizmete açıldı.

Her şey dâhil sistemle yönetilen Adatoria Sakarya Kız öğrenci yurdu, yapısal ve yönetimsel bakımdan öğrencilerimizin sosyal yaşamlarından eğitimlerine, temel ihtiyaçlarından piskolojik danışmanlıklarına kadar bütün taleplerini karşılayacak donanım ve beceriyle donatılmıştır.

Her şey dâhil sistemle öğrencilerimiz ve velilerimiz yurt ücreti haricinde hiçbir ekstra ücret ödemeden konaklama hizmetimize ek birçok hizmetten ücretsiz ve sürekli olarak istifade edebilmektedir. Bu sistemle öğrencilerimize, en iyi ve en kaliteli hizmeti hem zamandan istifade ederek hem de ekonomik şartlarda sahip olma imkânı sağlıyoruz.

 

Her Şey Dahil Kapsamında Ücretsiz Hizmetler

Her saat Yurt-Kampus/Kampus-Yurt arası tam donanımlı özel servis, Açık büfe Sabah Kahvaltısı, Akşam yemeği-Sınırsız çay ve meyve suyu, Açık Büfe Salata Bar, Çamaşır yıkama ve kurutma, Oda temizliği, Nevresim temizliği, Bilgisayar-İnternet odası kullanımı, Ütü odası kullanımı, Spor salonu kullanımı, Revir, Güvenlik, Misafirhane, Depolama, 24 Saat Sıcak Su, Isınma, Kablosuz internet, Temiz su ve su sebili, Buzdolabı, Mini sinema salonu kullanımı.

Yukarıda yer alan tüm hizmetler kesintisiz verilmekte olup tamamen ücretsizdir ve yurt konaklama ücretine dâhildir.

 

Odalarımız

Yurdumuz 1-2-3-4 ve 6 kişilik konforlu suit odalardan oluşmaktadır. Bütün odalarımızda standart olarak duşa kabinli banyo, Wc, Hilton lavabo ve banyo dolabı bulunmaktadır. Ayrıca kişiye özel çalışma masası ve sandalyesi, kitaplık, iki kapaklı elbise dolabı, telefon, Lcd Tv, yangın duman detektörü ve sulamalı yangın söndürme sistemi de standart olarak bulunmaktadır.

Kahvaltı ve Akşam Yemeği

Özel Adatoria Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrencilerimizin bir ayrıcalığı da sabah kahvaltısı ve akşam yemeğidir. Her şey dahil sistemle ücretsiz olarak verilen Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği, açık büfe salata bar keyfi, sınırsız meyve suyu ve çay ikramıyla deneyimli aşçılarımız tarafından hazırlanmakta olup, 1. ve 2. öğretim öğrencilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Servis Hizmetleri

Özel Adatoria Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Sakarya Üniversitesi kampüsüne yaya olarak ortalama 5 dakika yürüme mesafesindedir. Buna rağmen her saat Yurt-Kampüs/Kampüs-Yurt arası ücretsiz özel servis hizmetimiz bulunmaktadır. İsteyen öğrencilerimiz yürüyerek, isteyen öğrencilerimizde özel servisimiz ile okula gidebilmektedir. Sürücülerimiz Ticari Taşıt Kullanma belgelerine sahip tüm Eğitim ve seminerlere katılmış, iş deneyimlerinin zirvesinde, sorumluluk sahibi, trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden güler yüzlü kişilerdir.

Temizlik Hizmetleri

Temizlik, önceliğimizdir. Kat ve oda temizlikleri yurdumuzun deneyimli personelleri tarafından günlük olarak ücretsiz olarak yapılmakta ve oda çöpleri yine ücretsiz olarak her sabah alınmaktadır. Çamaşır yıkama hizmetimiz kapsamında, ortalama 15 günde bir olmak üzere öğrencilerimizin nevresimleri ücretsiz olarak yıkanmaktadır.

Dinlenme Salonları

Yurdumuz öğrencilerimizin sadece konaklayacağı bir yer değildir. Aynı zamanda dinlenebilecekleri ve huzuru yakalayabilecekleri seçkin bir mekândır. Yurdumuz da bulunan dinlenme salonunda öğrencilerimiz, hem zamanlarını daha nitelikli olarak kullanacak hem de dinlenerek huzuru yakalayacaklar.

Etüt Salonları

Yurdumuzda kalan öğrencilerin başarılı olmaları ve derslerini rahatlıkla çalışabilmeleri için, odalarında yer alan çalışma ortamlarına ek olarak onlara sessiz ve sakin ortamlar sağlıyoruz. Etüt salonumuz bu amaç doğrultusunda hazırlanmış ve öğrencilerimizin hizmetindedir. Ders çalışabileceğiniz oldukça rahat ve ferah bir ortam.

Kafeterya

Adatoria Kız Öğrenci Yurdu farkıya hizmet veriyoruz. Öğrencilerimiz, nezih ve şık bir ortamda hem dinlenebilecek hem de kafeteryamızdan dilediği gibi istifade edebilecekler. Özel Adatoria Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nun kafeteryası, sürekli ücretsiz sıcak ve soğuk içecek ikramlarıya sabah 07: 30’dan gece saat 01.30’e kadar öğrencilerimizin hizmetindedir. Kafeteryamızda soğuk-sıcak içeceklerin yanında tost, hamburger ve pizza gibi fast-food yiyeceklerde bulunmaktadır.

İnternet ve Bilgisayar Salonu

Yurdumuzun her katında birbirinden bağımsız ayrı ayrı güvenli fiber internet bağlantısı olup kablosuz internet sistemi ile öğrencilerimize ücretsiz olarak verilmektedir. Ayrıca kendi bilgisayarı bulunmayan öğrencilerimiz için bilgisayar salonumuz bulunmaktadır. Bunun yanında, yurdumuzda tüm alanlarında kablosuz internet sistemi bulunmakta ve öğrencilerimiz istedikleri yerden ücretsiz olarak internete bağlanabilmektedir.

Çamaşır ve Ütü Hizmetleri

Özel Adatoria Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrencilerimiz, profösyonel ekipmanla donatılmış çamaşırhanemizde, çamaşır yıkama, kurutma ve ütüleme hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilmektedir.

Kuaför

Yurdumuzda, sağlıklı ve steril ortamda konusunda uzman deneyimli ve güler yüzlü bayan kadrosuyla konforundan ve malzeme kalitesinden ödün vermeden, tüm öğrencilerimizin hizmetinde kuaför salonumuz bulunmaktadır. Kuaför salonumuz, öğrencilerimizin saç ve cilt bakımından diğer bir çok ihtiyacını karşılayacak ekipmanla donatılmıştır. Ayrıca kuaför salonumuzda özel ağda odasıda bulunmaktadır.

Spor Salonu

Başarılı ve sağlıklı olmanın yolu spordan geçer. Bunun için Yurdumuzda spor salonumuz bulunmaktadır. Spor Malzemeleri, Koşu Bandı, Bisiklet vb. spor malzemelerinin bulunduğu salonumuz, ücretsiz olarak öğrencilerimizin hizmetindedir. Derslerin vermiş olduğu yoğunluğu ve tek düzeliği biraz olsun hayatımızdan kaldırabilmek, yaşantımıza sağlık ve keyif katabilmek amacıyla tercih ettiğimiz mekânlardan olan spor salonları sağlıklı yasam için çoğu zaman tercih ettiğimiz merkezlerin başında gelir.

Revir ve Sağlık Hizmetleri

Öğrencilerimizin ve çalışanlarımızın sağlık durumları bizim için önemlidir ve sağlık sorunu yaşadıkları durumlarda faydalanabilecekleri ve acil ilk müdahalenin yapılabileceği donanımlı revirimiz bulunmaktadır. Öğrencilerimizin acil sağlık problemi yaşadığı anlarda yapılması gereken ilk müdahale deneyimli personellerimiz tarafından yerine getirilmektedir. Gerekli durumlarda sağlık kurumları ile koordinasyon Yurt Müdürlüğümüzce yapılmakta ve durumun aciliyetine göre aileye haber verilmekte ve aile bilgilendirilmektedir.

Güvenlik

Özel Adatoria Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerimizin huzuru ve konforu yanında güvenliğini de önem vermektedir. Yurdumuzun güvenliği, bahçe girişinde bulunan güvenlik ve bina içerisinde ve dışarısında yer alan toplam 40 adet güvenlik kamerası ile 24 saat boyunca kayıt altına alınıp korunmaktadır. Bina içi güvenlik kameraları, güvenlik ihlalleri dışında her ne sebeple olursa olsun mahremiyet açısından online olarak izlenilmesine müsaade edilmemektedir. Özel Adatoria Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu öğrencilerimizin güvenliğini düşünmenin yanında ailelerinde huzurunu da merkeze alan bir anlayışla yönetilmektedir. Bu bağlamda yurdumuzda konaklayan tüm öğrencilerimiz, kartlı veya parmak izlerini tanıyan güvenlik sisteminden geçerek yurda girebilmekte ve çıkış yapabilmektedirler.

7/24 Personel

Özel Adatoria Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nda profesyonellik esastır ve deneyimli personellerimiz ile profesyonel hizmet veriyoruz. Güler yüzlü personelimiz, 24 saat öğrencilerimizin hizmetindedir. Yurt yönetiminden güvenliğine kadar tüm personelimiz, 7/24 öğrencilerimizin hizmetindedir.

Misafirhane

Öğrenci ailelerinin (bayan) geçici olarak konaklayabilecekleri misafirhanemiz bulunmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Yurtlar ait Yönetmeliğin uygulandığı Yurdumuzda, öğrenci ailelerinin konaklayabileceği misafirhanemiz bulunmaktadır.

Depolama Hizmetleri

Yurtların en önemli sorunlarından birisi öğrenciler ile onların eşya valizlerinin güvenliğidir. Bundan dolayı öğrencilerimizin fazla eşyalarını ve valizlerini güvenle teslim edip koruyabilecekleri bir depo oluşturduk. Aynı zamanda öğrencilerimizin değerli eşyalarını içine koyabilecekleri bir kasamız da öğrencilerimizin hizmetindedir.

Bahçe

İnsanların başarı ve huzurunu sadece konakları mekânların modernliği sağlamaz. Yeşille ve doğayla barışık olması önemlidir ve bir ayrıcalıktır. Özel Adatoria Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu yeşil bir doğa ile içicedir. Öğrencilerimiz yeşilin her tonunu taşıyan bahçemizin içinden geçerek odalarına ulaşmaktadır.

 

Sosyal ve Kültürel Faaliyetler

Özel Adatoria Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu olarak öğrencilerimize sadece konaklama hizmeti vermiyoruz. Kurum olarak öğrencilerimizin sosyal ve kültürel dünyalarına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Bundan dolayı haftalık ve aylık düzenli aralıklarla kültürel faaliyetler düzenliyoruz. Faaliyetlere katılım tamamen isteğe bağlı olup yapılması planlanan faaliyetlerden bazıları şunlardır: Bowling turnuvası, Edebiyat konuşmaları, Farklı şehirlere kültürel geziler ve Sinema gösterimi.

 

Sakarya (Adapazarı) Özel Adatoria Kız Öğrenci Yurdu Nerede?

Yurdumuz Sakarya Üniversitesi Esentepe Yerleşkesi çıkışında yurtlar bölgesinde Kredi ve Yurtlar Kurumu Sakarya Yurdu yanında olup kampüse 5 dakika yürüme mesafesindedir. Yurt – Kampüs / Kampüs – Yurt arasında her saat ücretsiz özel servisimiz bulunmaktadır. Ayrıca yurdumuzdan şehir merkezine minibüs veya otobüs ile 5 dakikada ulaşılabilmektedir.

 

Sakarya (Adapazarı) Özel Adatoria Kız Öğrenci Yurdu Öğrenci Yorumları

Sakarya Adatoria Kız Öğrenci Yurtları kalan Öğrenci Arkadaşlar yurt hakkındaki Görüş ve Önerilerini, Olumlu ya da Olumsuz Düşüncelerini Yorum kısmından ulaştırarak yurda gelmeyi düşünen diğer öğrencilere de yardımda bulunabilirler.

 

Sakarya (Adapazarı) Özel Adatoria Kız Öğrenci Yurdu İletişim

Yurdun konumu hakkında fikir sahibi olmak için sekmelerde bulunan Harita kısmına bakabilirsiniz.

Yurda Özel Araç veya Servis ile ulaşmak istemeniz durumunda Yurt ile İrtibata geçerek güncel konum bilgisi alabilir, Servis ile sizi almalarını sağlayabilirsiniz.

 

Sakarya (Adapazarı) Özel Adatoria Kız Öğrenci Yurdu Ulaşım

Sayfamızdaki İletişim Kısmını kullanarak Adatoria Kız Öğrenci Yurtları ile irtibata geçebilirsiniz.

6 Mayıs 2016 1931 okunma

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sanalyurt/public_html/wp-content/themes/Travel/single-yurtlar.php on line 75
Yurda ait fiyatlar döneme ve odaya göre değişiklik gösterebilir. Güncel bilgiler için yurt ile görüşünüz.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sanalyurt/public_html/wp-content/themes/Travel/single-yurtlar.php on line 90

Maalesef, harita eklenmemiş!

Maalesef, video eklenmemiş!